Kaikki artikkelit

11.5.2022

Helsingin myymälä

myynti, myymälä Puh. (09) 565 77 50 lohikari@lohikari.fi

8.12.2020

Tiina Tahvanainen

myynti, myymälä Puh. (09) 565 77 514 tiina.tahvanainen@lohikari.fi

18.8.2020

Jony Äyhö

varasto ja valoasennukset Gsm: 0400 909 034 jony.ayho@lohikari.fi

22.11.2019

Henry Mört

Varasto ja tavaralähetykset Gsm: 0400 238 909 henry.mort@lohikari.fi

22.11.2019

Pasi Niemi

kuljetukset ja tavaralähetykset Gsm: 0400 217 962 pasi.niemi@lohikari.fi

22.11.2019

Jaana Orlow

laskutus ja reskontra Puh. (09) 565 77 516 jaana.orlow@lohikari.fi

22.11.2019

Juha Lohikari

tj Gsm: 0400 872 606 juha.lohikari@lohikari.fi

22.11.2019

Krisu Laurila

myyntipäällikkö Puh. (09) 565 77 510 Gsm: 040 835 4715 krisu.laurila@lohikari.fi

22.11.2019

Anne Salminen

myynti, myymälä Puh. (09) 565 77 514 anne.salminen@lohikari.fi

22.11.2019

Johanna Väyrynen

myynti, verkkokauppa Puh. (09) 565 77 512 johanna.vayrynen@lohikari.fi

Takaisin ylös